Opróżnianie pomieszczeń i
utylizacja rzeczy Lublin

Wywóz i utylizacja mebli Lublin, sprzętów RTV i AGD w Lublinie i okolicach – szybko, sprawnie, bezpiecznie i w zgodzie z ekologią.

Stare meble i sprzęty zagracają Ci mieszkanie, lub piwnicę, ale nie wiesz jak i gdzie się ich pozbyć? Chcesz opróżnić mieszkanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami ekologii, ale nie masz kiedy się tym zająć?

Firma Solidne Przeprowadzki oferuje opróżnianie pomieszczeń i utylizację rzeczy w Lublinie i okolicach. To usługa skierowana do osób, które planują przeprowadzkę, zmianę wystroju mieszkania, albo potrzebują uporządkować przestrzeń przed remontem. Opróżnianie pomieszczeń wymaga czasu, energii, a utylizacja mebli i sprzętu elektronicznego wiedzy co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami.

Nasza firma pomaga w organizacji całego procesu pozbywania się zbędnych rzeczy, wywozu i ich utylizacji.

  • Wywozimy zbędne rzeczy z mieszkania w Lublinie – meble i sprzęty bez względu na ich rozmiar: pralki, lodówki, telewizory, szafy, meblościanki, łóżka, kanapy, komody, krzesła oraz wiele innych.
  • Zajmujemy się demontażem starych mebli i sprzętów, wyniesieniem z mieszkania, załadunkiem, wywozem i utylizacją.
  • Opróżniamy mieszkania, piwnice, strychy, komórki, garaże i składziki.
  • Dbamy o zabezpieczenie otoczenia (mieszkania, klatki schodowej, budynku) przed uszkodzeniami i zarysowaniami ścian w czasie wynoszenia starych sprzętów.
  • Opróżniamy lokale po najemcach, lokale odziedziczone w spadku, zagracone po poprzednich właścicielach.
  • Po uprzednim ustaleniu zorganizujemy dodatkową usługę sprzątania po opróżnieniu mieszkania.
  • Wywozimy meble i sprzęty o nietypowych wymiarach – duże, w nieregularnych kształtach.
  • Wszystkie usługi utylizacji mebli organizujemy z dbałością o ekologię oraz przepisy prawa.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, jeżeli potrzebujesz pomocy w opróżnieniu mieszkania, domu, piwnicy, uporządkowaniu innej przestrzeni lub utylizacji mebli. Lublin i okolice to obszar naszej działalności.